• HAYAT HOLDİNG

    Ufukların Ötesinde Bir HAYAT

    Daha iyi bir gelecek, yeryüzündeki herkesin eşit olanaklardan yararlandığı ve daha iyi yaşam koşullarına kavuştuğu, sürdürülebilir bir dünya ile mümkün olacak. Şimdi, HAYAT için, yaşama değer katan ürünlerle dünyanın en uzak yerlerindeki insanlara ulaşma ve ufukların ötesine geçme zamanı…

Değerlerimiz

Girişimcilik

Global bir topluluk olarak enerjimizi girişimciliğimizden alıyoruz. Geleceğe yönelik hayallerimizi cesaret ve kararlılıkla hayata geçiriyoruz.

Azim ve Cesaret

Başarı, başaracağına inananların hakkıdır. Hedeflerimizi sahipleniyor, başarıya ulaşmak için zorluklarla, yılmadan ve cesaretle mücadele ediyoruz.

Aidiyet

Hayat ailesi olarak biz bir bütünüz. İşimize sadece zihnen değil kalben de bağlıyız. Hayat’ın paylaştıkça güzelleştiğini benimseyerek birlikte büyüyor, birbirimizden güç alarak geleceğimizi birlikte şekillendiriyoruz.

Açık Fikirlilik

Gelişimin çok seslilikle, paylaşmakla ve karşılıklı öğrenmekle sağlanacağına inanıyoruz. Fikirlerin özgürce paylaşılabildiği bir
ortamda birlikte büyüyor, hedeflerimize birlikte koşuyoruz.

İnsana ve Doğaya Saygı

Daha sağlıklı nesiller, daha kaliteli bir yaşam ve gezegenimizin geleceği için sorumluluk bilinciyle hareket ediyoruz. İnsanların ihtiyaçlarına odaklanan erişilebilir ürünlerimiz, çevreye saygılı üretimimiz ve hizmetlerimizle daha güzel bir hayat için çalışıyoruz.

Adalet ve Dürüstlük

Tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizin temelinde doğruluk, sadakat, şeffaflık ve güven var. İnsana, çevreye, topluma, yasalara, gelenek ve göreneklere saygılı, taahhütlerine sadık ve adil bir topluluk olmayı en temel düsturumuz sayıyoruz.