FAALİYETLERİMİZ

Hızlı Tüketim Ürünleri

Hayat, ev bakım, bebek bakım, kadın kişisel bakım, temizlik kağıtları, kişisel sağlık ve evcil hayvan bakım kategorilerindeki 16 güçlü markasıyla tüm dünyada milyarlarca eve HAYAT götürüyor.

HIZLI TÜKETİMÜRÜNLERİ

sektöründe faaliyet gösteren ve 1987'de kurulan Hayat, dünyanın 4. büyük markalı bebek bezi; Ortadoğu, Doğu Avrupa ve Afrika’nın ise en büyük temizlik kâğıtları üreticisidir. Bebek bakım kategorisinde Molfix, Bebem Natural; kadın kişisel bakım kategorisinde Molped; kişisel sağlık kategorisinde Joly, Evony, Goodcare; ev bakım kategorisinde Bingo, Gleen, Test, Has; temizlik kağıtları kategorisinde Papia, Familia, Teno, Focus, Nelex; evcil hayvan bakım kategorisinde Sholk ile toplam 16 markasını tüketicilerle buluşturan Hayat, Türkiye ve uluslararası organizasyonlarında 10.000'i aşkın kişiye istihdam sağlıyor.

Global faaliyetlerini “Avrasya & Amerika”, “Orta Doğu & Afrika” ve “Asya Pasifik” olmak üzere 3 çatı altında sürdüren Hayat, Türkiye ile beraber Mısır, İran, Cezayir, Rusya, Nijerya, Pakistan ve Vietnam olmak üzere 8 ülkede 26 üretim tesisi; Fas, Bulgaristan, Kenya, Tayland, Malezya'da satış dağıtım şirketleri ile 5 kıtada 100’den fazla ülkede markalarını milyarlarca eve ulaştırıyor.