SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Nesiller boyu fayda sağlama vizyonuyla çıktığımız yolda emin adımlarla ilerlerken, mavi ve yeşil gezegenimizin renklerini korumak için “HAYAT’a iyi bakarız!” diyoruz.

İnsan

Başta çalışanlarımız olmak üzere, tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizi adalet ve dürüstlük ilkelerini işimizin merkezine koyarak düzenliyoruz.

İnsan Kaynağımız

Hayat olarak beşeri sermayemizi başarımızın en önemli unsuru ve geleceğimizin en önemli teminatı kabul ediyoruz. Global bir topluluk olarak farklı kültürlerden gelen çalışanlarımız, en büyük zenginliğimiz. Çeşitliliği ve kapsayıcılığı destekleyen insan kaynakları politikamızla fırsat eşitliğine imkân sağlıyor, dünyanın farklı köşelerindeki çalışanlarımıza sahip oldukları yetenekleri geliştirebilecekleri, şirketin tüm süreçlerine katılabilecekleri ve bir parçası olmaktan mutluluk duyacakları adil, geliştirici ve sağlıklı bir çalışma ortamı sunmayı taahhüt ediyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğini korumaya yönelik olarak, yasal gerekliliklerin yanı sıra dünya çapında kabul gören standartları ve Hayat kültürümüzün bir parçası olan Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Politikamızı temel alıyoruz. Bu çerçevede tehlikeli durumları ve iş kazalarını önlemeye odaklı proaktif bir yaklaşımla, tüm lokasyonlarımızda risk kaynaklarını önceden tespit ederek düzeltici ve önleyici aksiyonlar alıyor, iş sağlığını yaygın eğitimlerle destekliyoruz.

Çalışan Gelişimi ve Eğitim

Sürekli gelişen, yenilikçi ve öğrenen bir topluluk olma hedefiyle çalışanlarımızın gelişimini önemsiyor, mesleki ve kişisel gelişimleri konusunda onlara destek olacak eğitimler sunuyoruz. Her kademedeki çalışanımız için eğitim ve gelişim planları yaparak, kurum içi mentorluk programı, liderlik ve yönetsel yetkinlik eğitimleri, iç eğitmen yetiştirme programı ve yetkinlik odaklı eğitim programı gibi eğitimlerle kariyer yolculuklarında onlara destek veriyoruz.