Hayatı Yaşamak

Fırsat eşitliğine dayalı, farklılıklara ve etik değerlere saygılı, gelişimi destekleyen İnsan Kaynakları anlayışımızla çalışan memnuniyetine odaklı bir çalışma ortamı sunuyor; geleceğe güvenle bakan çalışanlarımızın yarattığı sinerjiyle Hayat’ı dünyaya taşıyoruz.

Kariyer ve Gelişim

Güçlü bir kurum kültürü ve işveren markası için gelişim ve liderliğin önemine inanıyoruz. Kendi liderlerini yaratan ve enerjisini dinamizminden alan bir organizasyon olarak, aramıza katılan yeteneklere uzun soluklu bir Hayat kariyeri için farklı gelişim ve büyüme fırsatları sunuyoruz.

Tüm İnsan Kaynakları uygulamalarımızda esas aldığımız “Bugünden Geleceği İnşa Etmek” mottosuyla, staj döneminden üst düzey liderlik kademesine kadar, her kademede çalışanlarımızın gelişim süreçlerini yapılandırıyoruz. Uyguladığımız gelişim programlarıyla, liderlik yetkinliklerinin gelişimine doğrudan destek veriyoruz.

Kültür

Çeşitlilik ve Kapsayıcılık

Farklı sektörlerde global bir oyuncu olarak dünyanın çeşitli coğrafyalarında çalışanlarımız olmasını bir zenginlik olarak görüyor ve bu çeşitliliği kurum kültürümüze yansıtıyoruz. Temel ilke ve değerlerimizin şekillendirdiği ana kurum kültürümüzün yanında çeşitli alt kültürlere sahibiz ve bunları korumanın önemine inanıyoruz. Her faaliyetimizde seviye gözetmeksizin çalışanlarımızın fikirlerini ve önerilerini paylaşabileceği platformlara olanak tanıyor ve tüm uygulamalarımızı kapsayıcı bir yaklaşımla hayata geçiriyoruz.

Sürekli Yenilik

Çalışanlarımıza daha iyi ve verimli bir çalışma ortamı sunmak ve onların gelişimine katkı sağlamak için yenilikçi sistem ve süreçler oluşturarak İnsan Kaynakları stratejilerine, sistem ve uygulamalarına üst yönetim ile birlikte liderlik ediyoruz. Bu süreçte sürdürülebilir bir başarı için bizi geleceğe hazırlayacak projelere odaklanarak, en yeni ve iyi uygulamaları iş süreçlerimize entegre ediyoruz.

Çalışma Kültürü

Farklı alt kültürleri en temel paydada birleştiren unsurun, şirketin benimsediği “Değerler” bütünü olduğuna inanıyoruz. Tüm çalışanlarımızın bu ortak değerler çevresinde buluşup bütünleştiği ve getirdikleri çeşitlilikle kurum kültürünün değer ve zenginlik kattıkları bir yapıyı, sürdürülebilir bir geleceğin en önemli teminatı sayıyoruz.