MEDYA
MERKEZİ

Haberler

01.04.2024

Inbusiness Dergisi Nisan Sayısı

Başta Bingo, Familia, Papia, Molfix, Molped, Evony olmak üzere 49 markasından en az biriyle Türkiye’de hemen hemen her eve giren Hayat Holding, bugünlerde yepyeni bir sektöre yaptığı yatırımla gündemde. Türkiye’nin ilk lisanslı dijital bankası Hayat Finans’ı kuran Holding, sadece Türkiye’de değil uluslararası yatırım çevrelerinde de dikkatleri üzerine çekti. Zira Holding’in ağaç ürünleri, hızlı tüketim ve son dönemde portföyüne eklediği deniz taşımacılığında olduğu gibi 2000’li yılların başından bu yana fırsat kolladığı finans sektöründe de iddialı hedefleri var.  Hayat Holding İcra Kurulu Başkanı M. Avni Kiğılı, Hayat Finans’ın BDDK’nın tam 25 yıl sonra ilk kez bir Türk şirketinde bankacılık lisansı vermesiyle başlayan yolculuğunu, daha şimdiden global bir markaya dönüştürmek üzere kurgulamış durumda.

Devamını Oku

14.12.2023

Hayat Holding ve Hacettepe Üniversitesi depremzedelerin “hayatına iyi bakmak” için güç birliği yaptı.

HAYAT İYİ YAŞAM MERKEZİ’NİN AÇILIŞI TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KONTEYNER YERLEŞKESİ MALATYA SAMANKÖY’DE GERÇEKLEŞTİ

Devamını Oku

28.04.2023

Uludağ Ekonomi Zirvesi (UEZ 2023) Hayat Holding’in ana sponsorluğunda gerçekleşti

Ekonomi, siyaset ve iş dünyasının değerli isimlerini bir araya getiren Uludağ Ekonomi Zirvesi (UEZ 2023) Hayat Holding’in ana sponsorluğunda gerçekleşti.

Devamını Oku

23.01.2023

Ekolojik Okuryazarlık kurumsal sosyal sorumluluk projesi başlıyor

Hayat Holding ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı iş birliğiyle “Hayata İyi Bakarız” Ekolojik Okuryazarlık kurumsal sosyal sorumluluk projesi başlıyor.
Hayat Holding, ‘Nesiller boyu fayda’ vizyonunu, ‘Hayata İyi Bakarız’ mottosu ile benimseyerek, sürdürülebilirlik çalışmaları çerçevesinde yepyeni bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor. T.C. Milli Eğitim Bakanlığı iş birliğinde hayata geçen Ekolojik Okuryazarlık Eğitim Projesi, Türkiye genelinde ilkokul 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile öğretmen ve velilerin, ekolojik okuryazarlık düzeylerini artırmayı hedefliyor.

Devamını Oku

01.06.2022

Hayat Holding logosunu yeniledi

Evony, Molfix, Molped, Bingo, Papia gibi markaların üreticisi Hayat Kimya ile Kastamonu Entegre’yi bünyesinde barındıran Hayat Holding, kurumsal kimlik değişimini Hayat Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Başkanı M. Avni Kiğılı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen dijital lansmanla duyurdu.

Devamını Oku

22.04.2022

Hayat Holding Katılım Bankası Kuruyor

Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankası Hayat Katılım, kuruluş iznini aldı.

Devamını Oku

01.11.2021

M. AVNİ KİĞILI: "2 BÜYÜKTEN BİRİ OLMAK İSTİYORUZ"

En çok vaktimi, şirketin genişlemesi ve yatırımları alıyor. Pandemi öncesi ikinci en çok vaktimi alan konu saha ziyaretleriydi.

Devamını Oku

15.06.2021

Salgın döneminde 1.1 milyar dolar yatırım

Salgın döneminde 1.1 milyar dolar yatırım

Pandemi döneminde 1.1 milyar dolar yatırım kararı aldıklarını söyleyen Hayat Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Başkanı M. Avni Kiğılı, “Tüm kısıtlamalara, kapanmalara ve seyahat zorluklarına rağmen 2020’nin ilk çeyreğinden bu yana ilk 400 milyon dolarlık yatırımımızı tamamladık. 700 milyon dolarlık yatırımlarımız için de düğmeye bastık” dedi.

Devamını Oku